Këngëtarja e mirënjohur Elvana Gjata përmes rrjetit social Facebook, ka dhënë këtë mesazh të fuqishëm.

Elvana Gjata e njohur për krijimin e shumë këngëve të bukura, si dhe për zërin unik ka bërë këtë thirrje në rrjetin e saj social në të cilin janë të mbledhur një grup i madh i fansave dhe admiruesve të muzikës së saj.

Lexo po ashtu:  Leonardo DiCaprio dhuron shumën më të madhe për ushtrinë ukrainase
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!