“I edukuari dallon nga i pa edukuari po aq sa dallon i gjalli prej të vdekurit.”

“Sekreti i humorit është befasia.”

“Lumturia është cilësi e shpirtit, jo funksion i rrethanave materiale të dikujt.”
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Ju pëlqen!

“Ne jemi ajo që vazhdimisht bëjmë. Prandaj, përsosmëria nuk është një veprim, por një shprehi.”

“Ai që është mik i të gjithëve, ai nuk është mik i askujt.”

“Ekziston vetëm një mënyrë për ta shmangur kritikën: mos bëjë asgjë, mos thuaj asgjë, mos u bë askush.”


/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  SHBA: Putin ka në plan të pushtojë Ukrainën
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!