Për pothuajse një orë Rexhepagigji solli përballë një publiku virtual këngët që ndër vite i kishte kënduar e kompozuar, duke sjell kështu po të njëjtat emocione si në herën e parë kur u dëgjuan.

‘Shkel’, ‘Edhe një herë’, ‘Dashurinë ku e kam’, ‘U shërova’, ‘Bileta’, ishin vetëm disa nga këngët e shumta që Rexhepagigji natën e sonte ju dha jetë dhe një herë në një mënyrë të jashtëzakonshme.

Më poshtë ju sjellim videon e plotë të koncertit ‘Edhe një herë’.

Ju pëlqen!

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën me 1 Euro!