Skuadra e Leicester City është vënë në kërkim të Vedat Muriqit.

Dyshja e Fenerbahce, Ozan Tufan dhe Vedat Muriqi janë identifikuar si objektivat e Leicester për afatin kalimtar.

Lexo po ashtu:  Milan përshpejton lëvizjet për Rangnick e… Jovic
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!