Komisioni Qendror Zgjedhor ka filluar publikimin e rezultateve preliminare për raundin e dytë të zgjedhjeve lokale.

Sipas këtyre rezultateve në Kamenicë kur janë numëruar rreth 41 për qind e votave prin kandidati i LVV-së, Kadri Rahimaj me rreth 51 për qind të votave, kundrejt kryetarit aktual Qëndron Kastrati, me rreth 38 për qind të votave.

Lexo po ashtu:  Prokuroria në Pejë, Departamenti i Krimeve ngrit aktakuzë ndaj “Kelkos Energy”, operon me hidrocentralet në Deçan.
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!