Deklarata antikushtetuese dhe antiligjore e Hashim Thaçit për mosbindje ndaj masave të Qeverisë në kuadër të emergjencës shëndetësore, sapo u mbështet publikisht nga Isa Mustafa (edhe pse masat janë miratuar sot më herët nga ministrat e LDK-së në qeveri) dhe Dardan Molliqaj …

Vetëm duke ruajtur qetësinë e duke respektuar masat e qeverisë mund të tejkalohet kjo tentativë e dëshpëruar për grusht shteti ndaj Qeverisë, dhe kështu të mund t’i bëhet ball pandemisë.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!