Mediumi i madh amerikan CNN ka shkruar se Joe Biden është zyrtarisht presidenti i 46të i ShBA’ve, percjell e pavarura MekuliPress.com

“Amerika ka zgjedhur demokratin Joe Biden si presidentin e 46’të, sipas projektimit të CNN”, thuhet tutje.
Duhet theksuar se media e pavarur “MekuliPress” ishte e para medie shqipe, duke u bazuar në burimet e saja të sigurta në SHBA,  që hapur i uroj fitoren Joe Biden si President i ri i SHBA-ve.

MekuliPress: Congratulations, Joe Biden! Urime, Joe Biden!

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën me 1 Euro!