Këngëtari britanik njihet për baladat e tij me tekste e tinguj shumë romantikë, në të cilat e gjejnë veten shumë njerëz e sidomos të dashuruarit në mbarë botën. Shumë këngë të këngëtarin janë shndërruar në ‘himne’ të dasmave, këngët si ‘Thinking Out Loud’ e ‘Perfect’ janë përdorur si kolonë zanore e vallëzimeve të para ose prerjes së tortës.

E duket se edhe për këtë sezon dasmash Sheeran është përkujdesur që një këngë e tij të përcjellë momentet më të veçante të çifteve. Ai ka publikuar këngën me titullin ‘Best part of me’, një baladë kjo që vjen si seri e bashkëpunimeve të albumit më të ri të këngëtarit.

Kliko ketu për të ndëgjuar këngën

Lexo po ashtu:  Del lista e të nominuarve në ‘Emmy Awards 2020’
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!