Një ngjarje e turpshme ka mbërritur sëfundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA. Një vajzë adoleshente shihet teksa përdhos një nga simbolet më të rëndësishme kombëtare të shtetit shqiptar. E mitura, e cila është filmuar nga një shoqe saj, shihet teksa fshin atletet me flamurin kuqezi. Kjo shoqërohet edhe me të qeshura.

Ajo çka e bën edhe më të rëndë ngjarjen është se videoja është postuar në rrjetet sociale. Për më tepër ndiqni videon.

Lexo po ashtu:  Politikanët të mësojnë përulësinë. Cila është trashëgimia e Friedrich Von Hayek?
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!