Autoritetet në Orlando, besojnë se një baba 28-vjeçar dhe djali i tij i vogël trupat e të cilëve u gjetën në një liqen të hënën vdiqën në një vrasje-vetëvrasje.

Orlando Sentinel, WESH dhe WKMG, duke cituar policinë, të gjithë raportojnë se Miguel Leonardo Hernandez dhe nëna e djalit të tij ishin përfshirë në një mosmarrëveshje të brendshme që përfundoi me babanë dhe djalin të vdekur në Liqenin George, shkruan “People”.

Sipas raporteve, policia beson se babai mbyti djalin e tij, Kevin Leonardo-Cisnero, para se të kthehej në ujë dhe të lëvizte më tej, ku edhe ai u mbyt.

Ju pëlqen!

Kevin mbushi 1 vjet në shkurt të këtij viti.

Hetuesit e Orlandos i kanë karakterizuar vdekjet si një vrasje-vetëvrasje të mundshme, duke vërejtur mungesën e ndonjë të dyshuari tjetër në çështje.

Trupat u zbuluan të hënën në mbrëmje pak para oërs 8:00. Policia tha se kishte përleshje të shumta midis Hernandez, i cili jetonte në Orlando dhe nënës së Kevin.

“Kishte shumë debate mes çiftit,” tha zëdhënësi i policisë Heidi Rodriguez.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.