Demokracia egziston aty ku askush nuk është aq i pasur sa të blejë dikë tjetër, dhe askush aq i varfër sa për tu shitur.
– Zhan Zhak Ruso/MekuliPress/ – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]