Ish-gazetari i RTK-së thërret për gjakderdhje. Berisha përmes një shkrimi në Facebook, shkruan se “ky vend ka nevojë për gjak” dhe se LVV ka ardhur në pushtet me ftesën për gjak, përcjell MekuliPress.

“…Gërrnaqat që jetojnë lluksin perëndimore duhet ta dijnë ketë, por mos vajtoni pastaj!”, ka shkruar ai përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook.

E tmershme kjo thirrje e këtij gazetari. E papranueshme dhe e rrezikshme thirrja për gjakderdhje, ky është qëndrimi i MekuliPress.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.