Në këmbë trajneri Peci, Mehana, Spahiu, Kelmendi, Muli, Bunjaku e Kera. Ulur: Dr. F. Drevinja, Maksuti, Haxha, Sadriu, Xhakolli e Shtitarica.

Në fillim të viteve të 80-ta, Kosova e Vushtrrisë kishte një ekip për lakmi dhe që shumëkush ia kishte frikën. 

Ish gjyqtari i mirënjohur, Iljaz Spahiu, njeriu i sakrificës dhe që u sulmua nga okupatori serb në vitet e 90-ta, ka publikuar një foto, edhe pse nuk e ka cekur vitin.

Në foto janë – në këmbë trajneri Peci, Mehana, Spahiu, Kelmendi, Muli, Bunjaku e Kera.

Ju pëlqen!

Ulur: Dr. F. Drevinja, Maksuti, Haxha, Sadriu, Xhakolli e Shtitarica.

Lexo po ashtu:  Ekipi i Tiranës në Taekwondo fiton 4 medalje ari në Kampionatin Ballkanik
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!