Milaim Zeka, e ka quajtur koronavirus Haki Abazin, kurse Xhelal Sveçlën një supermen.

Zeka ka thënë se në një shtet demokratik Abazi dhe Sveçla duhet të ndiqeshin penalisht për deklaratat e tyre skandaloze.

Ai ka thënë se Gjykata Kushtetuese gjithashtu është duke bërë presion psikologjik ndaj qytetarëve të vendit dhe të gjithë deputetëve të Kuvendit ndërsa vonon vendimin për dekretin e presidentit Hashim Thaçi.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!