Cristiano Ronaldo e Neymar së bashku në Torino, ëndërra e tifozëve të Juventus u bë realitet në një spot të destinuar për tregun brazilian. Të martën O’Ney, që sapo ka dezertuar grumbullimin e Paris Saint Germain, duke shkaktuar tërbimin e Leonardo, ka bërë një blic në Piemonte, si e dëshmon Ricky Regufe, mik i CR7, për një impenjim komercial. Pjesa e parë e spotit ishte xhiruar në prill, tani e dyta në të cilën dy kampionët sfidohen në ping pong, një sfidë e nivelit të lartë që nuk mbyllet me asnjë fitues…

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]