Një 43-vjeçar ka ndërruar jetë pasi është mbytur duke konsumuar mish në një restorant në Lemesos të Greqisë.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur javën e kaluar.

Pavarësisht ndihmës se stafit të restorantit dhe miqve që po drekonin me të, 43-vjeçari nuk ia doli të shpëtojë.

Ju pëlqen!

Gazeta greke Protothema.gr shkruan se 43-vjeçari mbërriti i pajetë në spitalin Përgjithshëm të Limasolit dhe se mjekët gjetën në fytin e viktimës një copë mishi.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.