Një 43-vjeçar ka ndërruar jetë pasi është mbytur duke konsumuar mish në një restorant në Lemesos të Greqisë.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur javën e kaluar.

Pavarësisht ndihmës se stafit të restorantit dhe miqve që po drekonin me të, 43-vjeçari nuk ia doli të shpëtojë.

Ju pëlqen!

Gazeta greke Protothema.gr shkruan se 43-vjeçari mbërriti i pajetë në spitalin Përgjithshëm të Limasolit dhe se mjekët gjetën në fytin e viktimës një copë mishi.

Lexo po ashtu:  Spitali (pa mjekë e pa respiratorë) i Ushtrisë së Kosovës i gatshëm për ndihmë në trajtimin e të infektuarve me koronavirus
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!