“E mësuara nuk ka kufi! Nuk është se vjen një moment që duke mbaruar së lexuari një libër apo duke marrë një provim ti mbaruar së mësuari. E gjithë jeta, që nga momenti që lind dhe deri sa të vdesësh, është një proces të mësuari.”

J.Krishnamurti

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!