E kam vra nanën teme, me largësinë

Por askush s’më dënon

Se unë baj sikur s’kam faj,

Ju pëlqen!

E ajo sikur jeton.

 

Nga Klodian Kojashi

 

Lexo po ashtu:  Njerëzit e këtyre 4 shenjave janë më fisnikët në mendje e shpirt
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!