E gjithë Franca e bllokuar.

Qytetarët në Francë kanë dalë në protesta dhe kanë bllokuar rrugët pas rritjes së çmimit të karburantit.Mobilizimi nisi në Francë kundrejt rritjes së çmimeve të benzinës (4 centë në litër) dhe naftës (6 cent për litër), dhe programit të qeverisë për rritje të mëtejshme të taksave. /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  Emrat e serbëve që dyshohet se kanë kryer krime ndaj shqiptarëve në Kosovë
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!