Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa, është duke zhvilluar një takim me kryetarin e Nismës Socialdemokrate Fatmir Limaj.

Sipas mediave shqiptare pritet që Nisma të arrijë sot marrëveshje për koalicion parazgjedhor me LDK-në?

Gazeta Bota Sot ka arritur të sigurojë një fotografi nga takimi që po mbahet në një nga lokalet në Prishtinë.

Ata kanë vendosur që të kenë takime edhe në ditët në vazhdim, për të parë mundësinë e bashkëpunimit. – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]