Në Festivalin e Filmit në Kanë u shfaq premiera e filmit “Once Upon a Time in Hollywood” me regji të Quentin Tarantinos ku ishin të ftuar emra të njohur në të gjithë botën.

Në tapetin e kuq morën pjesë edhe dy shqiptaret, blogerja Armina Mevlani dhe modelja e famshme Heidi Lushtaku, të cilat dukeshin më bukur se kurrë.

Dy bukuroshet shqiptare qëndruan gjatë gjithë mbrëmjes së bashku dhe nuk harruan që të përshëndesnin ndjekësit e tyre në gjuhën shqipe dhe angleze.

Ju pëlqen!

Armina u shfaq në tapetin e kuq me një fustan të gjatë portokalli që i jepte shumë hijeshi, ndërsa Heidi Lushtaku u shfaq me një fustan ngjyrë rozë me të cilin dukej elegante.

“Once Upon a Time in Hollywood” është filmi që ka bërë më shumë bujë gjatë kësaj kohe pasi protagonistët janë dy yje hollivudianë, Brad Pitt dhe Leonardi DiCaprio.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!