AKREPI Do lundroni ne një det te qete dhe te ngrohte sot. Marsi do iu nxite te jeni me tolerante dhe te kuptueshëm me partnerin tuaj. Tensioni nuk do mbizotërojë ne asnjë moment! Për sa iu përket beqareve, është Hëna ajo qe do sjelle surpriza mjaft te këndshme. Përfitoni sa te mundni! Urani do iu ndihmoje te përmirësoni ekuilibrin financiar. Gjithsesi mire do jete mos shpenzoni pa limit.

DASHI Do i jepni rëndësi te madhe jetës tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe do përgatisni here pas here surpriza për partnerin. Emocionet do e pushtojnë gjithë kohës zemrën tuaj. Beqaret do kenë një dite goxha te favorshme dhe do realizojnë takimet e tyre me te bukura. Buxhetin mbajeni me tepër nen kujdes dhe mos u tundoni te kryeni shpenzime te njëpasnjëshme.

Ditë  të mbarë!

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.