Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama sapo ka njoftuar për lindjen e dy foshnjeve, që i ka quajtur bebe tërmeti që kanë lindë në Kosovë dhe Shqipëri.

Ja postimi i tij në facebook :

KA NJE KOHË PËR TË VDEKUR DHE KA NJË KOHË PËR TË LINDUR

Ju pëlqen!

Dy bebe tërmeti lindin në Kosovë dhe Shqipëri si kokrra e mollësEdhe 100 dhe shëndet e lumturi bashkë me prindërit e me gjyshërit e me kë t’u dojë zemra e vogël, që u bëftë sa më e madhe.

Xhamadani vija-vija është Kosova është Shqipëria/Rreh si zemër çiftelia sa e madhe është Shqipëria.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!