Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, nuk ka harruar të urojë festën e Fiter Bajramit për të gjithë fansat e saj.Bukuroshja, e cila numëron ndjekës të shumtë në Instagram, zgjodhi fjalë të veçanta për këtë festë madhëshore.

“Urime festën e Bajramit për familjen time, shoqërinë dhe të gjithë ata që festojnë”, ka qenë urimi i artistes 24-vjeçare.Këngëtarja që prej fillimit të lock down-it është izoluar në shtëpinë e saj në Londër, ndërsa këtë periudhë e ka kaluar me familjen dhe të dashurin e saj, modelin Anwar Hadid.

Lexo po ashtu:  Këndoi kundër racizmit, 12 vjeçari lidh kontratë me kompaninë e njohur
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!