Albumi i Dua Lipa, “Future Nostalgia” i publikuar me 27 prill ka arritur të renditet i pari, rezultati më i mirë pas albumit të saj të parë i cili ia doli të jetë i treti.

Dua e ka shfaqur emocionin e saj përmes një foto në Instagram, ku shfaqet mjaft entuziaste për këtë sukses të radhës. “Nuk mund t’i besoj syve”, “Kaq sureale edhe ta shkruaj këtë”, janë disa nga fjalët e Duas. Ajo ka shënuar sukses edhe në SHBA me këngët e saj single.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.