“A ju kam munguar?” ka qenë pyetja që këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka bërë me rastin e rikthimit të saj në rrjetin social Instagram.

Lipa ditë më parë kishte fshirë të gjitha postimet nga ky rrjet social duke bërë bujë në mediat botërore. Sot ajo është rikthyer me postimin e parë.

Këngëtarja kosovare, që ka 35 milionë ndjekës, në postimin e parë ka publikuar një video paralajmëruese për këngën “Dont start now”, si përshkrim të së cilës ka pyetur fansat se sa u ka munguar.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!