Është publikuar kënga më e re e artistes shqiptare me famë botërore, Dua Lipës.

Kënga titullohet “Future Nostalgia” dhe është publikuar vetëm në versionin audio në të gjitha paltformat.

Kënga është pjesë e albumit më të ri të artistes, i cili mban po të njëjtin emër dhe pritet të lansohet në vitin 2020.

Ju pëlqen!

“Është këngë argëtuese…nuk e kemi marrë shumë seriozisht, video me titra do të publikohet së shpejti”, ka shkruar ajo ndër të tjera në rrjetin social Instagram.

Kënga veçse është publikuar në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.