Thashethemet nisën të qarkullojnë vetëm 3 javë më parë, kur ishte konfirmuar edhe ndarja nga Isaac Carew dhe tashmë Dua Lipa shfaqet në publik për të konfirmuar lidhjen e saj të re me Anwar Hadid.

20-vjeçari është vëllai i super modeleve Gigi dhe Bella Hadid. Çifti i ri është fotografuar së bashku ditën e shtunën në Londër, ku dukeshin të lumtur krah njëri-tjetrit. “Daily Mail” shkruan se pas ndarjes nga 33-vjeçari Isaac Carew, këngëtarja me origjinë shqiptare nisi të dalë me Anwar vetëm gjatë muajit të kaluar. Ndërsa “The Sun” shkruan se pas takimeve në Los Anxhelos, çifti u zhvendos për disa ditë edhe në Malibu.

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]