Dua Lipa ka përcjellë energji të jashtëzakonshme në hapjen e spektaklit muzikor.

Dua Lipa ishte këngëtarja e cila bëri hapjen solemne të ‘MTV Europe music awards’ organizim ky që u mbajt në Sevillë.

Këngëtarja shqiptare interpretoi këngën e saj më të re ‘Dont start now’ me një koreografi të shkëlqyer ku u përcoll nga një grup valltarësh, me të cilët ‘elektrizuan’ të pranishmit.

Ju pëlqen!

Dua ishte veshur më të brendshme të zeza teksa armata e valltarëve me kostume të verdha çka bënë të dallohet performanca e tyre.

Lexo po ashtu:  Kjo është këngë e Arilena Arës për në Eurovison (VIDEO)
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!