Dua po bëhet gati të thyejë rekorde me “Club Future Nostalgia.

Kur kanë kaluar vetëm 2 javë nga publikimi i tij duket se “CFN” po korr shumë suksese dhe po i rezervon Duas sonë të tjera rekorde.

Ajo ka publikuar ditën e djeshme një Instastory ku tregon se albumi renditet i 28 në Billboard dhe kjo është goxha arritje.

Ju pëlqen!

E sot një super lajm vjen prej saj.

Po në rrjetet sociale, 25-vjeçarja shkruan se albumi kryeson “The billboard dance charts” dhe nuk mund të ishte më e lumtur se kaq.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.