Dua Lipa është bërë qendra e vëmendjes që pas ndarjes nga i dashuri i saj Isaac Carew.

Menjëherë më pas nisi të përflitej se ajo ishte në një lidhje të re me vëllain e Bella dhe Gigi Hadid, Anwar. Por nuk është mjaftuar me kaq, tabloidë të ndryshëm tashmë pretendojnë se 23-vjeçarja ka shkëmbyer një puthje me Dj e famshëm Diplo i cili gjithmonë i lë komente pikante në foto.
Ditën e kaluar menjëherë pasi dolën këto thashetheme Dua ka postuar disa foto ku shkruante: “Unë duke u drejtuar nga ndershmëria e cila vendosi të më braktiste dje mbasdite. Nëse e gjeni ka një shpërblim të madh” ,-shkruajti ajo me humor.

Lexo po ashtu:  I riu shqiptar ngre në këmbë jurinë dhe publikun, kualifikohet në “The Voice” Francë (Video)
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!