Drejtpërdrejt nga seanca e Kuvendit .

Image result for kuvendi i kosove
Lexo po ashtu:  Ambasada e Republikës së Kosovës në Norvegji shpall konkurs për një vend pune.
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!