Dr. Enis Sulstarova shkurt e shqip i reagon retorikës së Edi Ramës në lidhje me takimet e tij me Vuçiç dhe Zaev, takime që po e dobësojnë gjeopolitiken shqiptare në Ballkan, shkruan MekuliPress.

Ja argumentimi telegrafik i Dr. Sulstarovës në facebook :

“Kosova nuk veteperjashtohet, por e perjashtojne. Minishengeni ballkanik eshte vazelina e depertimit te Serbise ne rajon. Vucici i ka tani dy vasale, Ramen e Zaevin.”

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!