Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, i ka uruar Albin Kurtit shërim të shpejtë nga infeksioni me koronavirus.

Lladrovci e ka uruar Kurtin që sa më shpejtë t’i kthehet familjes dhe detyrave të tij të përditshme.

Postimi i tij i plotë:

Ju pëlqen!

Virusi i keq, ka prekur edhe Albin Kurtin.

Uroj që z. Kurti të shërohet sa më shpejtë dhe t’i kthehet familjes dhe detyrave të tij të përditshme.

Uroj po ashtu që të gjithë prekurit nga virusi Covid 19, ta kalojnë pa pasoja.

Nuk do nënçmuar virusin, por do mundur me çdo kusht!.

Lexo po ashtu:  "Bayraktar TB2", droni i prodhuar nga Turqia merr vlerësime maksimale në Perëndim
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!