Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka thënë se qasja e opozitës ishte e gabuar në të kaluarën, dhe se po të ishin sjellur ndryshe atëherë rezultati i zgjedhjeve të 6 tetorit do të ishte ndryshe.

 “Qasja pranë qytetarit me të vërtetat e punës dhe garës reale politike, sjell fitoren”, ka shkruar Lladrovci në Facebook.

Ju pëlqen!

“Nëse para 6 Tetorit do të flisnin shumë nga deputetët opozitarë si sot në Kuvend, qytetarët do ta bënin një hartë tjetër të vlerave dhe renditjes së forcave politike!”, shton ai.

Ja shkrimi:

Qasja pranë qytetarit me të vërtetat e punës dhe garës reale politike, sjell fitoren. Nëse para 6 Tetorit do të flisnin shumë nga deputetët opozitarë si sot në Kuvend, qytetarët do ta bënin një hartë tjetër të vlerave dhe renditjes së forcave politike!

Lexo po ashtu:  Kurti demanton propagandën e analistëve/portaleve të sunduesve, spjegon domethënien e fjongave të kuqe në Prishtinë,
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!