Kryetari i Drenasit, Dr. Ramiz Lladrovci ka thënë se Vetëvendosje nuk arriti ta mbante Qeverinë më shumë se 100 ditë dhe se vetë e kanë nxitur rënien.
Kështu deklaroi ai në një gjatë një interviste në T7.

‘’S’mundesh me i thanë gruas tande cka me bo, se le mo Agim Veliut me i thanë duhet me bo qeshtu. Duhet me pasë një marrëveshje, me bo ma ndryshe. Ai ka dasht me kallxu që i shkarkova krejt bordet, i shkarkova ministrat dhe qe’’, e ka fjalën Lladrovci për Albin Kurtin.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.