Kryetari i komunës së Drenasit, sipas shkrimit në Facebook, sugjeron fleksibilitet në skenën politike, ngase “politika është si llastiku.

Në këtë fillimvit, Lladrovci ka komentuar premtimet që politikanët i japin gjatë fushatës, duke cituar një thënie sipas së cilësm nga këto duhet pasur kujdes.

“Në liri, edhe politika është si llastiku. Por, duhet pasur kujdes nga premtimet e politikanëve gjatë fushatës, lavdatave të gjuetarit pas gjuetisë dhe tregimeve pas luftës për heroizëm (e huazuar).”

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.