Costa është aktualisht jo aktiv, pasi ka pësuar një aksident me veturë, i cili i ka pamundësuar atij paraqitjen me skuadrën.

Por, ai duket se është aktiv në rrjetet sociale, ku në ‘Twitter’ ka pëlqyer një postim i cili fliste për një kalim të mundshëm të tij tek Man Utd, transmeton lajmi.net.

Ky veprim ishte ‘zbuluar’ nga tifozët, më pas, disa orë më vonë ishte fshirë nga ylli brazilian.

Vlen të cekët se në atë postim thuhej se Costa mund të kalojë në ‘Old Trafford’ për 60 milionë euro.

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]