“Ne i kemi humbë këto zgjedhje”.

Agim Veliu në një konferencë për media ka pranuar humbjen e LDK-së në Podujevë “I kemi humbur këto zgjedhje ky është vendim i sovranit do ti presim rezultatet përfundimtare” ka thënë Veliu

Veliu gjithashtu sulmon Vetevendosjen me plot emocione. Ssipas tij “VV-ja mirret me propagandë”, thotë me cinizëm Veliu, përcjell e pavarura MekuliPress.com

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!