MekuliPress ju sjellë dokumentin e Autoritetit të konkurencës që e vërteton shtetësinë sebe të njeriut të afërt të Ramush Haadinajt.
Më poshtë dokumenti në fomatin PDF.

Lexo po ashtu:  Meta: Ideja për shkëmbim territoresh, kriminale, në fokus integrimi i Ballkanit
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!