“Doktrinat religjioze… janë të gjitha iluzione, ato nuk e pranojnë argumentin dhe nuk mund ta detyrojnë askënd ti konsiderojë të vërteta ato ose ti besojë. . ” Sigmund Freud – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...