Kristiano Ronaldo ka postuar sot në instagram nje foto te tij duke bërë plazh ne pishinen e rij personale ku duket qarte gjithe stervitja “kafshërore” që bën 34 vjeçari.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!