Pjesëtari i Njësisë Speciale të Kosovës, Afrim Kasapi nga Peja, sapo ka postuar një fjali të prekshme, por edhe motivuese, në profilin e tij në facebook, shkruan MekuliPress.

Zoti Kasapi shkruan e na jep zemër e shpresë: Me kënaqësinë më të madhe duke shkuar Bernjak, Mitrovicën e Veriut”.

Populli shqiptar dhe qytetarët e Kosovës janë me ju dhe pranë jush, zotohet MekuliPress.

Ju pëlqen!

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!