Një pyetje për kombëtarë dhe ndërkombëtarë?

Nëse shkrimtari Peter Handke do të kishte mohuar holokaustin, a mendoni se Akademia Suedeze do t’i jepte atij në 10 dhjetor Çmimin Nobel?

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!