Diktaturat lëshojnë shtat gjatë gjumit të ndërgjegjes kolektive. Alexis de Tocqueville. /MekuliPress/ – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

Lexo po ashtu:  Franca drejt një bllokimi kombëtar ‘të pashmangshëm’ – Masat e fundit në vend shihen si të pamjaftueshme
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!