Në studion e Euronews Albania, Enis Sulstarova ka folur për tentativën e Qeverisë së Shqipërisë dhe Edi Ramës për tradhti kombëtare përmes mungesës së transparencës në çështjen e detit dhe pranimin për të shkuar në GJND me Greqinë.

 

Lexo po ashtu:  6 pika për një marrëveshje mes VV-së dhe LDK-së
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!