Sot janë bërë 20 vite që nga vrasja e ish kryetarit të LDK-së në Istog, bashkëpunëtorit të Ibrahim Rugovës, Shaban Manaj.

Por si ishte vrarë Shaban Manaj? Kohë më parë, djali i tij, Shkëmb Manaj, tash deputet i LDK-së kishte treguar se si ishte rrëmbyer, vrarë dhe pastaj djegur babai i tij.

Për më shumë, shikojeni videon:

Ju pëlqen!

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!