Pavarësisht nëse jeni në fillimet e para të një marrëdhënie, është gjithmonë kënaqësi të luani një lojë të vogël pyetjesh.

Ka ende gjëra për partnerin tuaj që nuk i dini, dhe përdorimi i një loje është një mënyrë e shkëlqyeshme për ta zbuluar.

Veçanërisht nëse jeni në distancë të largët, bërja e pyetjeve për të dashurin ose të dashurën tuaj mund t’ju ndihmojë të lidheni me ta në një nivel më të thellë dhe të filloni bisedat që mund të mos kenë ndodhur ndonjëherë.

Ju pëlqen!

Nëse doni të mësoni më shumë rreth dëshirave dhe fantazive seksuale të partnerit tuaj, këtu keni disa nga pyetjet që mund t’i bëni partnerit tuaj. Disa janë më shumë në anën e flirtit, ndërsa të tjerët janë disi të errëta.

Këto janë disa nga pyetjet:

-Cila është fantazia juaj më e pisët seksuale?

-Me sa persona keni fjetur?

-Cili është vendi më i çuditshëm ku keni bërë seks?

-Cila është pjesa juaj e preferuar në trupin tim?

-Cili është pozicioni juaj i preferuar?

-Kur keni bërë seks për herë të parë?

-Cili është seksi më i mirë që keni pasur ndonjëherë?

-A shikoni porn?

-Sa shpesh masturboheni?

-Preferoni të jepni ose merrni?

-A keni fjetur ndonjëherë me dikë me të cilin punoni?

-Cila është lodra juaj e preferuar?

-A pëlqeni të puthni gjatë seksit?

-A keni bërë seks në një makinë?

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!