Po vazhdon procesi numërimit të votave me kusht në QNR. Rezultatet e deritanishme janë:

Vetevendosje 26.0%
PDK 21.2%
LDK 18.6%
AAK 16.3%
NISMA 4.8%

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!