Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike në qarkun e Lezhës thotë se opozita nuk do të njohë zgjedhjet e 25 prillit për shkak të manipulimeve të shumta.

Në “Opinion” ai konfirmoi lajmet se edhe Lulzim Basha do të mbajë të njëjtin qëndrim dhe se po mblidhen sa më shumë prova për ta faktuar këtë akuzë.

Marku bëri edhe një deklaratë të fortë se do të ketë revolta në vend.

Ju pëlqen!

“Askush nuk do t’i lejojë më këta të vjedhin. Këta do të nxirren me forcë jashtë nga zyrat. Çfarë ndodh kur nuk u lejon njerëzve të votojnë? Ka revoltë dhe revoltë do të ketë. Kur? Shumë shpejt” – tha Marku.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.